Atsakomybės apribojimas

Svetainė paskolos-internetu.lt  suteikia galimybę lankytojams rašyti įvairaus pobūdžio komentarus, nuomones atsiliepimus. Komentarai esantis svetainėje paskolos-internetu.lt atspindi išimtinai tik komentavusio asmens nuomonę, vertinimus, požiūrį, įsitikinimus ir panašiai. Svetainės  paskolos-internetu.lt administratorius neužtikrina pasisakymų  išsamumo, naudingumo ir teisingumo. Svetainės administratorius neredaguoja komentarų ir už juos neatsako.

Svetainės paskolos-internetu.lt administratorius neatsako už jokią turtinę ir/ar neturtinę žalą, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys ir kuri galėjo tiesiogiai ar netiesogiai atsirasti dėl tinklalapyje paskolos-internetu.lt trečiųjų asmenų publikuotų publikacijų.

Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą bei kitokius neteisėtus veiksmus.

Visa atsakomybė už svetainėje  paskolos-internetu.lt esančio turinio naudojimą tenka svetainės paskolos-internetu.lt  lankytojams.  Svetainės  paskolos-internetu.lt administratorius neatsako už jokią moralinę, materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys, jei jie priėmė sprendimus vadovaudamiesi svetainės paskolos-internetu.lt puslapiuose atsiradusio trečiųjų asmenų parašytu turiniu.

Svetainėje paskolos-internetu.lt pateikto turinio skaitymas yra pačio skaitytojo valios išraiška. Pats skaitytojas atsako už bet kokią žalą, padarytą jo sveikatai, kompiuterinei technikai ir programinei įrangai. Skaitytojas sutinka pats apmokėti visas išlaidas, susijusias su atsiradusios žalos likvidavimu, ir nereikšti jokių pretenzijų paskolos-internetu.lt administratoriui.

Jeigu manote, kad konkretus komentaras yra melagingas, netinkamas ir panašiai apie tai galite pranešti e-paštu: asinvestuoju eta gmail.com